Eylül 20, 2021

Alkollü Sürücü Durağa Daldı: 3 Kadın Öldü

Çanakkale’nin Biga ilçesinde meydana gelen kazada işten çıkan üç kadın otobüs beklerken, alkollü olan araç sürücüsü arabayla durakta bekleyen kadınlara çarptı. Üç kadın da olay yerinde hayatını kaybetti.

Dün gece meydana gelen olayda Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesinde bir restaurantta çalışan iki kadın ve işletme sahibinin kızı Biga’ya dönmek için otobüs durağında beklemeye başladı. Bu esnada Melik C.Ö.isimli şahsa ait olduğu belirtilen 34 US 327 plakalı BMW marka araç hızla gelerek durakta bekleyen üç kadına çarptı.

ARAÇTAKİ HERKES ALKOLLÜ ÇIKTI

Durağa hızla dalan otomobil durakta bekleyen üç kadına çarptı. Üç talihsiz kadın da olay yerinde hayatını kaybetti. Durağa dalan araç içerisindeki sürücü, sürücünün bir arkadaşı ve sürücünün oğlunda yüksek miktarda alkollü oldukları tespit edildi.

Araç sahibi olduğu belirtilen Melik C.Ö’isimli şahsın aracını kazanın gerçekleştiği gün satın aldığı öğrenilirken; olay yerinde hayatını kaybeden F.B.D, Y.B ve S.A isimli talihsiz kadınların cansız bedenleri savcılık incelemesinin ardından Biga Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir