Çanakkale’de 6 bin 636 lojman satışa çıktı!

Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, kamu personellerinin faydalandığı 6 bin 636 lojman’ın satışa çıkarıldı.

Çanakkale Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, lojmanların ihale ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanda, Cevatpaşa Mahallesi’nde bulunan, Eğitim Fakültesi’nin hemen karşısında yer alan Milli Eğitim Lojmanları dikkat çekti. 125 metrekare alan sahip olan Milli Eğitim Lojmanları, 230-245 bin TL arasında ihaleye çıktı. 24 bin 500 TL teminat ile ilana çıkan dairelerin, ihaleleri dün başladı.

İHALELER 3 TEMMUZDA SONA ERECEK!

3 Temmuz’a kadar devam edecek olan ihalelerde; Çanakkale’de Maliye lojmanları ve Milli Eğitim Lojmanları’nın da içinde bulunduğu 6 bin 636 lojmanın satışa çıktı. Lojmanda hali hazırda oturan vatandaşlarda ihaleye girebilecekler. Ortaya çıkan tabloya göre son 3 rakam alınacak ve vatandaşa daireyi alıp, almama tercihi sorulacak. Çanakkale’nin belli başlı bölgelerinde yer alan ve kamuda çalışan memurlar için oturması ayrıcalık olan lojmanlar artık özel mülk olacakken, ihaleler dikkatle takip edilmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir