Medya Lokum | Biga Haberleri

banner

BEYDER: Üyelerimiz için varız

2017’de kurulan Biga Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bugün Belediye Ticaret Merkezi’ndeki yeni yerine taşındı.

BEYDER: Üyelerimiz için varız
21 Eylül 2020 - 16:46
banner
2017’de kurulan BEYDER – Biga Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bugün Belediye Ticaret Merkezi’ndeki yeni yerine taşındı.
 
Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga Tapu Sicil Müdürü Derviş Altınışık dernek ofisini ziyaret ederken, covit 19 nedeniyle açılış programı yapılmadı, pasta kesildi.
 
Biga Emlakçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gelir yaptığı kısa açıklamada; “Biga Emlakçılar Derneği olarak dernek ofisimizin hazırlanmasında bizlere her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Bülent Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Meslek temsilcileri olarak mesleğimizin daha iyi koşullarda gerçekleştirilebilmesi için her platformda üyelerimizin hakkını savunmaya, dertlerimizi, sorunlarımızı ilgili yöneticilere ulaştırmaya ve mesleki sorunlarımızla ilgili çözümler üretmeye devam edeceğiz. Biz güzel bir ekip oluşturduk. Bizleri yalnız bırakmayan Tapu Sicil Müdür Sayın Derviş Altınışık’a da teşekkür ediyorum. Tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız adına da dernek üyelerimize çağrıda bulunuyorum. Ofisimiz sizlerin hizmetinde. Bizler de sizlerle birlikte mesleğimizi savunmak için çalışacağız” ifadelerini kullandı.
 
Dernek yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Mehmer Gelir (Başkan), Ergün Erkap (Başkan Yardımcısı), Kani Demirtaş (Sekreter), Hakan Sevinç (Sayman), Ahmet İnan (Halkla İlişkiler).
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.