escort bayan

Haziran 16, 2021

4 Adaylı Kongreye Atama Yapıldı!

AK Parti Gökçeada teşkilatından Ekim ayında yapılması gereken kongrede Genel Merkez adayı Fatih Taylan’ın karşısına 3 rakip daha çıkınca kongre belirsiz bir süreliğine ertelenmişti. Ne zaman yapılacağı bilinmeyen kongre artık yapılmayacak. Corona Virüs salgını nedeniyle Gökçeada İlçe başkanlığına Fatih Taylan’ın ataması yapıldı.

AK Parti ilçe kongrelerinin en çekişmeli geçeceği yer olarak görülen Gökçeada İlçe teşkilatı 11 Ekim 2020 günü yapılacaktı. Kongreye 10 gün kala Genel Merkez Fatih Taylan’ı başkan olarak atamıştı. Kongreye tek aday olarak girmeye hazırlanan Fatih Taylan’ın karşısına ise kongreye 5 gün kala Veysel Aydıner Adaylığını açıkladı. Kongreye üç gün kala ise bu sefer de Erkal Akar adaylığını açıklaması şaşkınlık yaratmıştı.

4 ADAYLI KONGREYE SAATLER KALA KONGRE ERTELENDİ!

Gökçeada AK Parti teşkilatı kongreye üç aday ile gidecek derken; kongreye saatler kala Tahsin Gülsün’ün de aday olacağının ortaya atılması sonrası AK Parti karıştı. Tek aday olarak Fatih Taylan’ın kongreye gitmesini isteyen Genel Merkez’e karşılık üç adayın daha ortaya çıkması sonucunda gece yarısı sosyal medyadan yapılan açıklama ile kongrenin ilerleyen bir tarihte yapılacağı açıkladı.

CORONA VİRÜS KRİZİ ÇÖZDÜ: TAYLAN ATANDI!

Krize dönüşen 4 adaylı AK Parti Gökçeada Kongresi belirsiz bir süreliğine ertelenirken; AK Parti İl Başkanı bugün Fatih Taylan’ın atandığını duyurdu. AK Parti İl Başkanlığının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın takdirleriyle Gökçeada İlçe Başkanlığı görevine atanan Sayın Fatih Taylan Başkanımıza, yine Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın takdirleri ve aynı zamanda Covid salgını tedbirleri kapsamında, yeni dönemde yönetimini kurmak ve görevine devam etmek üzere hazırlanan yetki belgesini İl Başkanımız Sn. Naim Makas tebliğ etti. Gökçeada’mıza hayırlı uğurlu olsun” ifadeleri yer aldı.

Eset Nod32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir