Eski belediye başkanı ilçe başkanlığına atandı!

Bayramiç Belediyesi eski başkanı AK Partili Saadettin Arslan, Bayramiç AK Parti ilçe başkanlığına atandı. Saadettin Arslan, mazbatasını Ankara'da AK Parti Genel Merkezi'nde aldı.

5 yıl boyunca Bayramiç Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimleri kaybeden Saadettin Arslan, AK Parti Bayramiç İlçe Başkanlığı görevine atandı. Grup Başkan vekili Bülent Turan’a yakınlığı ile bilinen Arslan, bugün Parti Genel merkezine giderek mazbatasını teslim aldı.

AK Parti Bayramiç İlçe Başkanlığına atanan Saadettin Arslan yaptığı açıklamada; “Partimiz Genel Merkezi tarafından AK Parti İlçe Başkanı olarak atandım. Allah bizleri mahcup etmesin. En kısa zamanda ekibimizi oluşturacağız. Bayramiç’imize en güzel hizmeti verebilmek için durmadan, yorulmadan, bıkmadan, dağ taş demeden, gece gündüz çalışacağız. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Genel Merkezimize, İl Başkanımız Naim Makas’a, Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na ve ilçe teşkilatımıza teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Bayramiç’imize hayırlı olsun” dedi.

BİGA VE AYVACIK İLÇE BAŞKANLARI DA AÇIKLANDI

Öte yandan AK Parti Biga ve Ayvacık ilçe başkanlıklarına atanan isimlerde belli oldu. AK Parti Biga İlçe Başkanlığı görevine veteriner hekim Hasan Sepici atanırken; Ayvacık İlçe Başkanlığına ise AK Parti Belediye Meclis Üyeliği yapmış olan Nazmi Tok getirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir