Rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı

Yıllarca CHP’de siyaset yapan Nejat Önder’e rozetini AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan taktı. Törende AK Partili milletvekili ve bakanlara hitap eden Nejat Önder CHP’ye ağır sözler söyleyerek “AK Parti başarısı için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

AK Parti Grup toplantısında CHP’ye ağır eleştirilerde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından sonra Nejat Önder’e AK Parti rozeti takıldı. Nejat Önder’i kürsüye ise AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan anons ederek davet etti.

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rozet takmasının ardından AK Partili milletvekilleri ve bakanlara hitap eden Nejat Önder, yıllarca siyaset yaptığı CHP’ye ve yöneticilerine yönelik çok sert ifadeler kullanması dikkat çekti.

CHP’de 4 dönem merkez ilçe başkanlığı, Çanakkale CHP İl Başkanlığı görevlerinde bulunan Nejat Önder AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada; “Az önce Sayın AK Parti Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan’ın da söylediği gibi Cumhuriyet Halk Partisine uzun seneler hizmet vermiş bir arkadaşınızım. Ama beni bugün AK Parti saflarına getiren, gelmemde en büyük nedenlerden bir tanesi Sayın Cumhurbaşkanımızın da az önce arz ettiği gibi; bugün partimizde Atatürk lazım olduğunda sahip çıkılıyor. Atatürk demekten yüksenen partililerin çoğalmış olması, PYD ile komşuluğa bile razı olan Genel Yardımcılarının olmasından dolayı bundan sonraki siyasi yaşamıma AK Parti saflarında devam edeceğim. Bana bu gururu yaşatan Çanakkale Milletvekilimiz Bülent Turan, Jülide İskenderoğlu ve İl Başkanımız Naim Makas’a teşekkür ediyorum. Bende bu saatten sonra AK Parti başarısı için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir