escort bayan

Haziran 16, 2021

MANŞET

Temizlendikçe Artıyor!

Marmara Denizini Deniz salyası olarak bilinen Müsailajdan arındırmak için 8 Haziran günü başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor. Marmara Denizi çevresinde bugüne kadar 2 bin 166,5 metreküp müsilaj toplanırken; Çanakkale’de ise bir haftalık süreçte ise 198 metreküp temizlik yapıldı. Buna rağmen Çanakkale kıyılarında özellikle kordonda müsilajın arttığı gözlemlendi.

Çanakkaleli İşadamları Gözünü Yurtdışına Dikti

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasında KOBİ olarak görülen ve yurtdışına ihracat yapan üretici sayısı son 1,5 ay içerisinde yüzde 100’ün üzerinde artış yaşandı. Çanakkaleli işadamlarının yurtdışına açılmasından dolayı büyük sevinç duyduğunu belirten ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale’de uzun süredir yeri konusunda belirsizlik yaşanan Küçük Sanayi konusunda Selçuk Semizoğlu müjdeyi verdi.

Biga TSO üyesi sigorta acenteleri toplandı

Biga’da faaliyet gösteren Sigorta acenteleri Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’ın başkanlığında 09 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 17.00’de Oda hizmet binasında bulunan Meclis Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.