15 Temmuz’daki darbe kalkışmasında hainler tarafından şehit edilen kahraman vatandaşlar için Biga Şehitliği’nde anma programı düzenlendi.   Biga şehitliğinde gerçekleştirilen programda, şehitlerin mezarına karanfil bırakıldı, dualar edildi. Program sonrasında Çarşı Cami’de mevlit okutuldu. Programa Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Cumhuriyet Başsavcısı Eren Öztaş, Biga Belediye Başkanvekili Mümin Kahraman, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

img_4775_1572023145646

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ZİYARET

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle Biga Kaymakamı Erdinç Dolu ilçe merkezinde ikamet eden şehit ailelerini ziyaret etti.

Yıldız ve Atan ailelerini ziyaret edip hasbihal eden Kaymakam Dolu; "Ülkemizin huzuru için hayatını ortaya koyan şehit ve gazilerimiz ile onların kıymetli aileleri devletimiz için her zaman öncelikli olmuş ve her zaman da onların yanında olacaktır" dedi.

Türk Balıkçı Teknesine Yunan Müdahalesi Türk Balıkçı Teknesine Yunan Müdahalesi

Yapılan ziyarete İlçe Emniyet Müdür Vekili Bektaş Akın, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Alaaddin Demirkaya, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nermin Şahin eşlik etti.

Yıldız ve Atan aileleri Kaymakam Erdinç Dolu'ya ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini ilettiler.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç