KURULUŞ

29 Ekim 2019

İMTİYAZ SAHİBİ / HOLDER OF A CONCESSİON

Ahmet Tunç

SORUMLU YAZIİŞLERİ MÜDÜRÜ / EDİTOR IN CHIEF

Çiğdem Özden Demiray

MUHABİR

Tuğçe Atay

Gökçe Etik

ADRES / CONTACT

Sakarya Mahallesi Küçük Köprü Sokak No: 5/1 Biga-Çanakkale

E-MAİL

[email protected]

HABER/REKLAM TELEFON

0530 426 72 69

HUKUK DANIŞMANI

Avukat Azmi Tunç

YAZILIM VE SİSTEM YÖNETİMİ / SOFTWARE AND SYSTEM MANAGEMENT

TE Bilişim Teknolojileri - [email protected] - T: 0224 451 99 00

YER SAĞLAYICI / HOSTING PROVIDER

TE Bilişim Teknolojileri - [email protected] - T: 0224 451 99 00

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Medya Lokum sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

Medya Lokum Te Bilişim Haber Yazılımı'nı kullanmaktadır.

Gizlilik ve Güvenlik

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları medyalokum.com’a aittir.

Bunlar medyalokum.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. medyalokum.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

medyalokum.com'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir.
Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

***

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the medyalokum.com.

****

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3. kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3. kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder. Kullanıcı Verileri Medya Lokum, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiç bir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir. Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.