Biga Adaspor kulübü olağanüstü genel kurula giderek yeni yönetimi belirledi. Yeni yönetimde başkan Cem Koyuncu oldu.

Adaspor lokalinde Perşembe günü 20:30’da gerçekleşen kongreye Biga Belediye Başkanvekili Nazım Hikmet Keskiner, CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, MHP İlçe Başkanı Salih Altınkaya, İyi Parti Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Bigaspor yöneticisi Vahit Kaşdemir ile birlikte çok sayıda Adaspor üyesi ve taraftarı katıldı.

Kongrede tek liste olarak seçime giren Cem Koyuncu ve ekibi yeni yönetimi oluşturdu. Kongrede konuşma yapan çiçeği burnunda başkan Koyuncu; “Daha önce futbol oynadığım ve yıllardır gönül verdiğim camiada kulüp başkanı olarak görev almak gurur verici. Bize verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çabalayacağız. Bizden önceki yönetim kurullarına ve başkanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Daha sonra Adaspor’da görev almış eski başkanlara Cem Koyuncu tarafından plaket takdim edildi. Ayrıca Koyuncu, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’e de çiçek takdim etti.

Yeni yönetim kurulunda yer alan isimler şöyle;

Cem Koyuncu, Mustafa Gündoğan, Berkan Şahin, Halil Çavdar, Akif Kamış, Erdem Onaran, Hüseyin Kurt, Şener Savuran, Gizem Akgün, Onur Bayram Atay, Ayhan Satan.

(Haber Merkezi)

adas19

adas18

adas17

adas16

Yüzmede başarılı oldular, Erdoğan'dan hediyelerini aldılar Yüzmede başarılı oldular, Erdoğan'dan hediyelerini aldılar

adas15

adas13

adas12

adas11

adas10

adas9

adas8

adas7

adas6

adas5

adas4

adas3

adas2

adas1

Editör: Ahmet Tunç