Rıdvan Uz kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi Rıdvan Uz kesin ihraç talebiyle disipline sevk edildi

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan 28 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan ikinci tur seçimleri öncesinde açıklamalarda bulunurken Biga halkını sandığa davet etti.

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesinde sahada çalışmaya devam eden AK Parti Biga İlçe Başkanlığı, vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan şunları söyledi:

"İNANCIMIZ TAM"

“Milletimizin her zaman olduğu gibi 28 Mayıs seçimlerini de büyük bir olgunluk ve sükunetle geçireceğine olan inancımız tamdır. İlk günkü heyecanımız ve azmimizle çalışmaya, gayret göstermeye devam ediyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz seçim zaferlerine yenisini eklemek için vatandaşlarımız mutlaka sandığa gitmelidir. Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden cumhurbaşkanı olarak seçmek adına pazar günü oy kullanmayı bir görev olarak görmeliyiz. Milletimiz bu seçimin, bir oy verme işleminden daha öte bir cevap niteliğinde olduğunu biliyor. 28 Mayıs sadece oy kullanacağımız bir tarih değildir. Ülkemiz üzerinde kirli planları olanlara ve onların siyasi uzantılarına da milletçe yanıt vereceğimiz günün de tarihidir 28 Mayıs!"

“PERÇİNLEDİK, MÜHRÜ KALDI !...”

"28 Mayıs seçimlerinde de inşallah tek bir fire vermeden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar halkımızın teveccühü ile Cumhurbaşkanı olacağına inanıyorum. Bütün vatandaşlarımızın 28 Mayıs’ta sandıklarda oy kullanmasını sağlarken oylarının güvenliği için de var gücümüzle çalışacağız. Seçimi huzur ve güven içinde tamamlayarak dünyaya bir kez daha demokrasi dersi vereceğiz. 14 Mayıs'ta teveccühünü Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Cumhur İttifakı'mızdan yana gösteren aziz milletimizin 28 Mayıs'ta da rekor bir katılımda destek vereceğine olan inancımız tamdır. Perçinledik, mührü kaldı! Tüm Bigalı Hemşehrilerimi; karar vermeye ve ülke yönetimine katkı sunmaya davet ediyorum. Unutmayınız ki milletimizin selameti, seçmenimizin güvenliği, seçimde görev alan kardeşlerimizin görevlerini sağlıklı şekilde yerine getirmesi ve hiçbir vatandaşımızın olumsuzluk yaşamaması her şeyin ve her kazancın üzerindedir.”

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç