Sakarya Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Katlı Otopark altı No: 45/17 adresinde müşterilerine kapılarını açan Ardıç Deri’nin açılış kurdelesini Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan kesti.

Açılışta konuşan Mustafa Ardıç “Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ile birlikte siyasi partilerimizin değerli temsilcilerine, oda başkanlarımıza ve kıymetli misafirlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan da yaptığı konuşmada “Bigamızda neredeyse her gün bir işletmenin açılışını yapıyoruz. Bu da Biga ekonomisi için iyi bir gelişme olarak göze çarpıyor. Deri sektöründe iş yapan kıymetli girişimciler Mustafa ve Betül Ardıç’a da işlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Erkek ve kadın deri mont, çanta, kemer gibi ürünler ile hizmet veren Ardıç Deri, bundan böyle Katlı Otopark altında hizmet vermeye devam edecek. Açılışa Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan'ın yanı sıra Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, Biga Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sait Tanur, Biga Esnaf ve Sanatklar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt, Ak Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ve davetliler katıldılar.

(Haber: Ahmet Tunç)

ardıçderi10

ardıçderi9

ardıçderi8

ardıçderi7

ardıçderi6

ardıçderi5

ardıçderi4

ardıçderi3

ardıçderi2

ardıçderi1

e6e264f6-b141-4545-b4fc-94c5ccef5840-768x576

Sezonu ilk ürünü borsada satıldı Sezonu ilk ürünü borsada satıldı

Editör: Ahmet Tunç