Antalya'da kuaförler arasında düzenlenen uluslararası yarışmada Biga'dan katılan kuaför Yunus Kılıç dünya ikincisi oldu. Uluslararası yarışmada 110’u aşkın kuaförün boy gösterdiği festivale Biga’dan katılan Yunus Kılıç, yarışmaya adeta damga vurdu.

8'inci Uluslararası Golden Hair Yarışması 27 Kasım- 29 Kasım tarihleri arasında Antalya'da düzenlendi. Yarışmaya Biga'dan Yunus Kılıç ta katıldı. Yarışmaya katılan Bigalı Yunus Kılıç, 'Erkek Saç Kesim' kategorisinde dünya ikincisi olarak hem kendi adını hem de Biga’nın adını duyurdu.

Yarışmada dünya ikincisi olarak Biga'ya büyük bir gurur yaşatan Kılıç, "Mesleğimiz devamlı kendini yenileyen, modaya ve yeni trendlere ayak uydurmak zorunda olan bir meslek. Bizler de bu tür yarışma ve festivaller ile kendimizi yenileme ve kanıtlama fırsatı buluyor. Uluslararası olarak düzenlenen Golden Hair Festivali'nden ödülle dönmek gurur verici. Destek veren tüm herkese teşekkür ederim. Bu vesileyle ilgi gösteren Biga Kaymakamımız Erdinç Dolu'ya, Biga Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan'a ve Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız İbrahim Mutur'a da ayrıca teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu'yu ziyaret eden Yunus Kılıç, ödülle ve yarışmayla ilgili Kaymakam Dolu'yu bilgilendirdi. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ile Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Mutur ile yönetimi de genç kuaförü işyerinde ziyaret ederek başarılarının devamını diledi.

(Haber: Ahmet Tunç)

yunus2

yunus4

100 yıllık çınar Sabriye nine vefat etti 100 yıllık çınar Sabriye nine vefat etti

yunus3

Editör: Ahmet Tunç