Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın TSE gözetim incelemesi gerçekleştirildi. TSE Bursa Sistem ve Belgelendirme Müdürlüğü’nden TSE Baş Denetçisi Burak Tuna tarafından 08 Aralık 2023 tarihinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında 1'nci gözetim incelemesi gerçekleştirildi.

“ÜYE MEMNUNİYETİMİZİN ARTMASINA BÜYÜK KATKI SAĞLADI”
Biga TSO Başkanı Şadan Doğan; TSE’nin üye memnuniyetinin artması ve sürekli kendini yenileme noktasında Biga TSO’ya çok değerli katkılar sağladığını belirtti.

Yapılan her tetkik ve belge yenileme incelemeleri ve ziyaretlerinin çok önemli kazanımlar sağladığını, bu tetkikin de Oda adına çok değerli olduğunun altını çizen Doğan; “Oda olarak üyelerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımız ve halkımıza günün koşulları ve ihtiyaçlarına göre güvenilir hizmet vermek önceliğimizi oluşturuyor. Bölgenin kalkınmasında yönlendirici ve koordinatör konumunda, üyeleri tarafından benimsenen, kamu karar alıcıları tarafından bilgisine danışılan, güvenilir ve lider bir kurum olma vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Biga TSO hizmet kalitesini sürekli artırmaktadır. Üyelerimizin taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini üye memnuniyetini esas alarak hem Odamızı hem de bölgemiz ticaret ve sanayisini geliştirmeye çalışıyoruz. Bu süreçte etkin ve verimli olma hedefiyle sürekli olarak kendimizi yenileyerek üyelerimize verdiğimiz hizmet kalitesini de artırmayı hedefliyoruz. Ölçek yapısı gözetmeksizin tüm paydaşlarımız ve üyelerimize en etkili hizmet verme gayretlerimiz devam etmektedir. Bu düşüncelerle, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma ve odamızın tüm personeline hizmet süreçlerini sürekli iyileştirdikleri için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sezonu ilk ürünü borsada satıldı Sezonu ilk ürünü borsada satıldı

Gözetim Tetkiki’nin açılış ve kapanış toplantısına Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Sezen, Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Eğitim, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Gülşen Gezer, Ticaret Sicili Müdürü Fatih Başaran, Muhasebe Memuru Adnan Demir, Ticaret Sicili Memuru Barış Doğan ile Araştırma ve İstatistik Memuru Ahmet Boz katıldı.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç