Yaşam alanlarını özenle güzelleştiren, geniş ürün seçenekleri, şık tasarımları ve kalitesi ile fark yaratan Türkiye’nin öncü mobilya markalarından Doğtaş, Reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi alanlarında başarılarıyla öne çıkan marka ve ajansların ödüllendirildiği Brandverse Awards 2024’te altın ödülün sahibi oldu. Veri Analitiği alanında rakiplerini geride bırakarak ödüle layık görülen Doğtaş, bu yıl da bu alandaki başarısını pekiştirdi. Katılan markalar Sami Basut başkanlığında jüri değerlendirmesi sonucu, 8 ana bölüm ve alt kategorilerinde 1 yıl boyunca 50 binden fazla hesap incelenerek kazananın belirlendiği kategoride ödül aldı.

Marketing Türkiye ve Boom Sonar tarafından düzenlenen Brandverse Awards yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alarak sektör standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

DOĞTAŞ MOBİLYA HAKKINDA;

1972 yılında kurulan, büyüme ve kurumsallaşma çalışmalarıyla birlikte markalarının yatırımlarına hız kesmeden devam eden Doğanlar Mobilya Grubu bünyesinde 6 marka barındırmaktadır. Doğanlar Mobilya Grubu’nun markalarından güçlü iş ortaklarıyla dünyanın birçok seçkin noktasında yaygınlaşan Doğtaş, bugün; yurtiçi ve yurtdışında yer alan 300’ün üzerindeki konsept mağazasıyla, mobilya sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Evlenenler, evini yenileyenler ya da en ufak bir dekorasyon ihtiyacı olanların istek ve ihtiyaçlarını iyi anlayıp onlara istedikleri yaşam alanlarını tasarlamalarında destek olmaya çalışan Doğtaş, oturma odalarından yatak odalarına, çocuk ve genç mobilyalarından yemek odalarına, geniş ürün yelpazesiyle öne çıkıyor. İnsanların mobilya ihtiyaçlarını karşılamaktan öte, onların hayatlarına da ortak olan, adeta onlarla yaşayan Doğtaş, tasarımlarıyla tarz ve uyumu da yaşam alanlarına taşımayı vaat ediyor. Malzemesinden kumaşına, renginden tasarımına, tüketicilere yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olmayı sağlarken, yılların verdiği birikim, uzmanlık ve ustalığını yansıttığı tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bugüne kadar yapmış olduğu yeniliklerle, öncü çalışmalarıyla, sektörün birlik ve beraberliği adına attığı adımlarla, özellikle tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle dikkat çekiyor.

İSO 500'de Biga'dan 5 şirket yer aldı İSO 500'de Biga'dan 5 şirket yer aldı

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç