Çanakkaleli sporcu Türkiye 3’üncüsü oldu Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Yıldız, Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası, İstanbul'da düzenlendi. 2005-2010 doğumlu sporcuların katıldığı müsabakalara 38 şehirden 154 kulüp, toplam 1.025 sporcu ile katılım gösterdi. İÇDAŞ Spor Kulübü, İstanbul’da gerçekleştirilen Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Yıldız, Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası’na katılım sağladı. Çanakkale'nin gururu İÇDAŞ Spor Kulübü, Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Yıldız, Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası'nda büyük başarı elde etti.

Bigalı tenisçiler, Düzce’den madalyalarla döndü Bigalı tenisçiler, Düzce’den madalyalarla döndü

Çanakkale’ye madalyalarla geri döndü

13 yaşındaki yetenekli sporcu Ahmet Gökhan Gürler, turnuvada gösterdiği muazzam performansla Türkiye 3'üncüsü olarak bronz madalya kazandı. Beş gün süren şampiyonada İÇDAŞ Spor Kulübü sporcusu Ahmet Gökhan Gürler (13 Yaş), iki Türkiye 3’ncülüğü, bir Türkiye 5’nciliği ve bir Türkiye 7’nciliği dereceleri elde etti.

“Başarılarının devamını diliyoruz”

İÇDAŞ Spor Kulübü yaptığı açıklamada, “TYF’nin belirlemiş olduğu barajlar doğrultusunda, Yıldız kategorisinde ilk sekizde yer alan sporcuların madalya ile ödüllendirildiği şampiyonadan 4 madalyayla dönen sporcularımızı bu zorlu mücadelede gösterdikleri başarılı performanslarından ötürü kutluyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç