Üçüncü Sanayi Sitesi kooperatifi genel kurul yaptı Üçüncü Sanayi Sitesi kooperatifi genel kurul yaptı

Business Life dergisinde liderlik başlığındaki özel araştırma kapsamında evrensel iş insanları mercek altına alındı. Güvenilirlik, saygınlık, sorumluluk, hakkaniyet, özen ve yurttaşlık gibi değerlerin kriter olarak tutulduğu araştırmanın jüri üyeliklerini, Hande Yaşargil, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Zeliha Saraç, Sami Altınkaya, Seyfettin Bayram, Şerif Kaynar, Dr. Bahadır Kaleağası ve Cem Seymen yaptı.

Tüm sektörlerde iş yaşamının giderek evrenselleştiği, evrensel dönüşüm ve gelişime dahil olunması gerekliliğinin ön planda tutulması görüşünün ağırlık kazandığı araştırmanın sonunda Türkiye’deki evrensel 50 iş insanı açıklandı. Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, Eczacıbaşı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın başı çektiği daha birçok ünlü iş insanında bulunduğu listede Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan’da yer aldı.

500’den fazla mağazada doğrudan 3 bin 200 çalışanı ile 34 ülkeye ihraç yapan bir holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Evresel 50 İş İnsanı listesinde yer almasını ise; “Evrensel 50 iş insanı arasında olmak çok sevindirici” ifadeleri ile değerlendirdi.

Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Business Life dergisi tarafından şöyle tanımlandı: “Mobilya sektörünün duayeni. İş dünyasında ve globalde büyük itibar görüyor. Basın dostu bir iş inanı olarak öne çıkıyor.”

Editör: Ahmet Tunç