Eğitim-İş Biga Temsilciliği'nin her yıl gerçekleştirdiği yılsonu birlik ve dayanışma yemeği üyelerimizin katılımıyla Biga Fenerbahçeliler Derneği'nde yapıldı.

Birlik ve dayanışma yemeğine, İstanbul 5 No'lu Şube Başkanı Hakan Uzun ve şube yönetim kurulu üyeleri Mehmet Kılavuz ve Dilek Menteş, Eğitim İş Biga Temsilcisi Ali Çetin ile Çanakkale'den ve Biga'dan sendika üyeleri öğretmenler de katıldı.

Doktor derdime bir çare… Doktor derdime bir çare…

Birlik ve dayanışma yemeği ile ilgili paylaşımda bulunan Eğitim İş Biga Temsilcisi Ali Çetin; "Yine bu güzel gecede Sakarya İlkokulu sınıf öğretmeni Filiz Sezgin sendikamıza üye olmuş ve gücümüze güç katmıştır. Salonu tıklım tıklım dolduran üyelerimiz, dostlarımız, konuklarımız ve arkadaşlarımız mücadele hedeflerimizle bütünleştiler, sloganlarımızla coştular, müziklerimizle eğlendiler. Her geçen gün yoksullaştırıldığımız, ekonomik olarak dibe vurduğumuz, özgürlüklerimizin kısıtlandığı,  şiddete maruz kaldığımız bugünlerde mücadelemiz daha da yükselerek devam edecek. Eğitim-İş eylemleri ve mücadelesi ile sınıfının temsilcisi, üyelerinin sesi, eylem alanlarının sahibi olarak kararlı ve dik duruşunu koruyacaktır" dedi.

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç