Yeni düzenleme emlakçıların yüzünü güldürecek Yeni düzenleme emlakçıların yüzünü güldürecek

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Biga Şube Müdürü Fatih Oytun, emeklilere yönelik yeni kampanyaları ile 2 bin 750 liraya varan promosyon imkanı sunduklarını söyledi.

Medya Lokum'a konuşan TEB Biga Şube Müdürü Fatih Oytun, emekli maaşını TEB'e taşıyan müşterilerine yönelik yeni emekli kampanyası başlattıklarını duyurdu.

TEB Bankası Biga Şube Müdürü Oytun yaptığı açıklamada; "Emekli maaşını 36 ay boyunca TEB'den almayı taahhüt eden ve taahhüt süresi boyunca en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri, 2 bin 750 TL'ye varan nakit promosyon kampanyasından faydalanabilecek. TEB'e davet ettikleri ve maaşını TEB'e taşıyan her bir emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 2 bin 500 TL'ye varan nakit ödül kazanabilecekler" dedi.

Türkiye Ekonomi Bankası'nın emekli müşterileri için özel müşteri hizmet hattı bulduğunu ifade eden TEB Biga Şube Müdürü Oytun; "Bankamız, emeklilerin bu hattan ve Bireysel İnternet Şube ile CEPTETEB Mobil uygulamadan yapacakları EFT/FAST ve havale işlemlerinden ücret almıyor. TEB şubelerinde öncelikli hizmet, kredi kartı ücret muafiyeti, emekli maaş müşterilerine özel avantajlı oranlarla ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faiz ve ATM'lerden yüksek çekim limiti, TEB'in emeklilere özel paketinde yer alan diğer hizmetleri arasında yer alıyor" şeklinde konuştu.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler şubeyi ziyaret etmelerine gerek kalmadan mobil ya da internet şubeden başvurularını yapabiliyor.

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)