Milliyetçi Hareket Partisi Biga İlçe Başkan Yardımcısı ve köklü esnaf aileden gelen Servet-Mediha Aşkı çiftinin çocukları Alperen ile Alparslan'ın sünnet cemiyetleri Köşdere Aktivite Merkezi'nde yoğun kalabalığın katılımıyla gerçekleşti.

Sünnet töreni aynı zamanda Biga'daki siyasileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin yanı sıra Ankara'dan gelen siyasetçileri de buluşturdu. MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, MHP MYK Üyeleri Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, MHP Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya, MHP'li İl Genel Meclis Üyesi Enver Koç, belediye başkanları, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri, esnaflar ve çok sayıda davetli katıldı.

Alparslan ve Alperen cemiyetin tadını çıkarırken, siyaset dünyasını bir araya getiren Aşkı ailesinin cemiyeti ise dikkat çekti. Sünnet çocuklarının ise olan bitenden habersiz eğlendikleri görüldü.

Aşkı ailesi ile hatıra fotoğraf çektiren MHP heyeti, daha sonra düğünden ayrıldı.

MHP genel merkezinden de ziyaretçilerin olması MHP Biga İlçe Başkan Yardımcısı Servet Aşkı'yı mutlu ederken; "Genel başkan yardımcılarımıza, milletvekilimize, MYK üyelerimize, il ve ilçe başkan ve yönetimlerimize, belediye başkanlarımıza, oda başkanlarımıza ve tüm dostlarımıza bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyoruz" dedi.

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

Devrim Ege'nin mutlu günü Devrim Ege'nin mutlu günü

q9

q7

q6

q5

q4

q3

q2

q1

Editör: Ahmet Tunç