Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin vefat eden ortakları için geleneksel olarak okuttuğu Mevlid programı, kooperatif binası önünde gerçekleştirildi. Mevlid sonrası ise ortaklara yemek ikramı yapıldı.

Programın evsahibi Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt, misafirleri kapıda karşılarken; Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, kooperatifiin emektar eski başkanı Mehmet Sokullu, kooepratif yönetimi, esnaf odaları başkan ve yönetimleri, siyasi parti temsilcileri ve kooperatif ortakları programa katıldılar.

Mevlid programına ve yemek ikramına çevre esnaf da yoğun ilgi gösterince, yemek sırasında kuyruklar oluştu.

Her yıl düzenledikleri programla ilgili bilgi veren Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt; "Hayatını kaybetmiş ortaklarımız için hayır olması dileğiyle her yıl mevlidi şerif okutup, yemek ikramında bulunuyoruz. Bu yıl da yoğun bir katılım oldu. Katılan tüm misafirlerimizden Allah razı olsun. Hayırlarımızın yerine ulaşmasını diliyoruz. Katılan herkese de teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

(Haber: Ahmet Tunç)

kefalet11

kefalet10

kefalet9

Konseyde Kalafat rekabeti Konseyde Kalafat rekabeti

kefalet8

kefalet7

kefalet6

kefalet5

kefalet4

kefalet3

kefalet2

kefalet1-1

Editör: Ahmet Tunç