escort bayan

Haziran 16, 2021

MAGAZİN

“Her kadın kendine güvenmeli”

Hepimiz biliyoruz ki kadın olmak çok zor. Aslında bu zorluğun nedeni de yine biz insanlarız. Bu benim için ayrı bir yazı konusu tabii… Hayatın her bölümünde yer alan kadınların varlığına alışmak, kadınların hayatı kolaylaştırdığını kabul etmek de bence erkeklerin görevi ve ödevi. Gerek iş hayatında gerekse özel hayatlarımızda biz kadınlar güzel işlere imza atıyoruz. Ben de Medya Lokum’un yayın anlayışına uygun olarak zaman zaman kadınların yönettiği işyerlerinde güzel sohbetler ediyor, başka kadınlara örnek olacağını düşündüğüm hayat hikayelerini ise okurlarımızla paylaşmayı önemsiyorum.

Ata Demirer yine yaptı yapacağını…

VİDEO HABER – Bozcaada ve Çanakkale’yi çok sevdiğini söyleyen ve filmlerini de Çanakkale’de çekerek Çanakkale’nin tanıtımına büyük katkı sağlayan ünlü komedyen Ata Demirer, bu kez de bölgenin en ünlü ürünü olan Ezine peyniri ile ilgili bir paylaşımda bulundu

Onları Çanakkale Köprüsü birleştirdi

Medya Lokum’un çiçeği burnunda yazarı Saadet Avcı, Aksaz Köyü meydanında gerçekleştirilen düğünle Okan Mert Doğanyiğit ile dünya evine girdi. Çifti birleştiren ise Çanakkale 1915 Köprüsü oldu.

Şalvarspor sahada

2017 yılında deprem meydana gelen Ayvacık’ın Yukarıköy kızları şalvarları giyip sahaya indi. Azimleriyle alkış topladılar.