Biga'nın moda öncülerinden Serpirella Butik'in sahibi Serpil Baykal ile mühendis ve Medya Lokum yazarı Barış Kaplan Karabiga'da gerçekleşen törenle evlendiler. Düğünde sma hastası Ahmet Alp sürprizi yaşandı.

Biga'da tanınan ve sevilen ismi, kadın kooperatifleri konusundaki çalışmalarıyla öncü olan Ayfer Baykal ve Ersin Baykal'ın kızı Serpil Baykal geçtiğimiz hafta Karabiga Potkal Restaurant'ta dünya evine girdi. Damat Barış Kaplan'ın anne ve babası Leyla Kaplan ve Cafer Kaplan da Sivas'tan Biga'ya gelerek düğüne katıldılar. Kaplan'ın yakın arkadaşları da düğüne katılarak çifti yalnız bırakmadılar.

Serpil ve Barış çiftinin nikahlarını Karabiga Belediyesi Yazıişleri Müdürü Erhan Özkan kıydı. Sahilde sade bir törenle gerçekleşen nikaha, çiftin ve ailelerinin en yakınları katıldılar. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Çiftin nikah şahitliklerini Nida Gökyüz ile Nuh Akçiçek yaptılar.

Öte yandan Bigalı sma hastası Ahmet Alp de ailesi tarafından nikah törenine getirilirken, tören sırasında duygusal anlar da yaşandı. Ailesinden Ahmet Alp'in durumunun iyiye gittiği ve yurtdışında aldığı ilaçla birlikte iyileşmeye başladığı öğrenildi.

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

dfghjk-1

dsfghj-1

ghjkl

Bülent Turan nikâh şahidi oldu Bülent Turan nikâh şahidi oldu

gfds

fghjk