“Bu Teklif Açıkça ‘Cambaza Bak’ Düzenlemesidir” “Bu Teklif Açıkça ‘Cambaza Bak’ Düzenlemesidir”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Ümit Ural ve Beraberindeki heyet Gelecek Partisini ziyaret etti.

Kısa bir süre önce Gelecek Partisi İl Başkanı olarak atanan Vahap Özsüer’e hayırlı olsun dilemek amacıyla yapılan ziyarete il yönetiminden heyetler de eşlik etti.

Ziyarette konuşma yapan ev sahibi il başkanı Vahap Özsüer ziyareti için CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural’a teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı:

"Ben öncelikle Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Metin Ümit Ural’a ziyaretinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. Ülkemizin geleceği için bir araya gelinmesi hususunu çok kıymetli buluyorum. Ülkemizin geleceği için kaygısı olan Genel Başkanlarımız sık sık bir araya gelmeye başladı. Bizlerde yerelde bu birlikteliği sağlama hususunda mutabık kaldık. Ülkemizin ortak çıkarları paydasında buluşmak bizler için çok anlamlı. Güçlendirilmiş Parlementer sistemine dönüş hususunda mutabık kalan, çalışma yapan 6 siyasi parti olarak yerelde de sık sık bir araya geleceğiz inşallah. Önümüzdeki günlerde il başkanlarımız ile bir kahvaltı tertip edeceğiz. İnşallah. Ülkemizin geleceğini birlikte inşa etmek adına hep birlikte başaracağız."

CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural ise 'Birlikte başaracağız' söyleminin önemine vurgu yaparak; "Vahap Başkan Birlikte başaracağız diyerek aslında anahtar cümleyi kurmuş oldu. Ülke maalesef kötü yönetiliyor, ve bizim bu kötü gidişe hep birlikte dur dememiz gerekiyor. 6 siyasi partinin ortak paydada bir araya gelmesi çok önemli bir iş. Bu birlikteliğin adı ne olursa olsun tek amacı var o da ülkemizin , cumhuriyetimizin birliği ve beraberliğidir dedi. Bu anlamda il başkanları ve yönetimleri olarak daha sık bir araya gelmek hususunda mutabık kaldık. İnşallah yakın zamanda bu buluşmaları arttıracağız , Çanakkale’miz ve Ülkemiz için güzel işlere imza atacağız" şeklinde konuştu.

273147312_10159995045302147_1013131896137798719_nWhatsApp Image 2022-02-02 at 17.34.20

Editör: Ahmet Tunç