Okan başkan; "Aday olmayacağım" dedi Okan başkan; "Aday olmayacağım" dedi

Biga Adaspor’un genel kurulu Adaspor lokalinde gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Zafer Demirbaş'ın yaptığı kongrede yönetim kurulu ve denetleme kurulu raporları okunarak ibra edildi.

Tahmini bütçe görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi. Kulüp Başkanı Cem Koyuncu, yaptığı açıklamada, "İlk yönetim kurulu toplantımızda görev dağılımını yaparak çalışmalara başladık. Geçtiğimiz yıl süper amatör ligde mücadele ettik ve alt yapı takımlarımız geleceğe ışık tutacak başarılı bir sezon geçirdi. Ayrıca, futbol ve kız voleybol takımlarımız ilçemizin gururu oldu. Ancak, mali sıkıntılar nedeniyle futbol takımımızı ligden çekme kararı aldık. Yeni kurulan spor okulumuz ise kız voleybol takımımızla faaliyet gösteriyor. Amacımız, üyelerimize daha iyi bir ortam sunmak" dedi. Konuşmaların ardından katkılarından sponsorlara plaketler takdim edildi.

Genel kurulda Berkan Şahin başkanlığındaki yeni yönetim ve diğer kurul üyeleri belirlendi. Kongreye, Biga Belediye Başkanı Alper Şen, Meclis üyeleri, önceki dönem Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve davetliler katıldı.

Genel kurulda başkanlığa Berkay Şahin, Mustafa Gündoğan, Hüseyin Kurt, Bülent Bağcı, Gizem Akgün, Beray Çisem Sayan, Fatih Karameşe, Bülent Sertkaya, Görkem Veli Kaya, Mert Ersöz, Mehmet Oğulcan Temiz Denetim Kurulu Asil üyeliklerine Yasin Gülşen, Ümit Tekin, Nevzat Aygün, Serkan Alsan ASKF Asil üyeliklerine Berkan Şahin, Mustafa Gündoğan, Cemal Yurdanur seçildiler.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

19 Nisan Cuma akşamı Olağan Genel Kurul Toplantısını yaparak yeni yönetimini belirleyen Adaspor’da yönetim kurulu ilk toplantısını yaptı ve görev dağılımı belli oldu.

Toplantı sonrasında Başkan Berkan Şahin, 2.Başkan Mustafa Gündoğan, Asbaşkan Bülent Bağcı, Asbaşkan Hüseyin Kurt, Sayman Görkem Veli Kaya, Basın Sözcüsü Bülent Sertkaya, Salon Sporları Berkay Çisem Sayan ve Asuman İnci, Genel Sekreter Gizem Akgün, Alt Yapı Sorumlusu Fatih Karameşe, Futbol Şube Sorumlusu Mert Ersöz ve Tesisler Sorumlusu Mehmet Oğulcan Temiz görevlerini üstlendiler.

Başkan Berkan Şahin görev dağılımı sonrası, “Yeni yönetimimiz ve görevlerimiz hayırlı olsun. Amacımız Adaspor’un başarıları ve Biga’nın sporuna, Biga gençlerine güzellikler sunmaktır. Genç yönetimimiz çok çalışarak Adaspor’u daha iyi yerlere getirmek amacındadır. Biga’mıza ve Adaspor Camiamıza hayırlı olsun. Kongremize katılan herkese de ayrıca teşekkür ediyorum”açıklamasını yaptı.

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

E1F1B468 2Aed 4C7E 9115 D1F5E223F4Db

Editör: Ahmet Tunç