Başkan Erkek Mal Varlığını Kamuoyuyla Paylaştı! Başkan Erkek Mal Varlığını Kamuoyuyla Paylaştı!

Ak Parti'nin kurucu üyeleri arasında yer alan, Ak Parti Biga İlçe Teşkilatı'nın en deneyimli politikacılarından biri olan Erkan Yaşar, il genel meclis üyeliği aday adaylığı başvurusu için yönetimdeki görevinden istifa ederek, başvuru dosyasını Ak Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan'a teslim etti.

Başvuru dosyasını teslim ettikten sonra yaptığı kısa açıklamada Türkiye Yüzyılı için sorumluluk aldığını dile getiren Erkan Yaşar; "Türkiye Yüzyılı için hep birlikte çalışmak, üretmek ve hizmet edebilmek için kuruluşundan bugüne kadar gönül verdiğimiz, AK Partimizin 2024 mahalli idareler seçimleri için İl Genel Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurumuzu yaptık. Rabbim hayırlı eylesin. Aldığımız görevlerin hakkını verebilmeyi nasip etsin" dedi.

Yaşar, daha önce Biga Esnaf ve Sanatkarlar Odası yöneticiliğinin yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve çeşitli görevlerde sorumluluk alarak çalışmalarını sürdürmüştü. Yaşar, Biga Sanayi Sitesi'nin tanınan isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Yaşar, halen Biga 2 No'lu Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı görevini yürütüyor.

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç