Ak Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, AK Parti Biga Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Yunus Kandemir'in koordinesinde gençlerle buluştu. Belirli periyotlarda düzenli olarak gerçekleştirildiği belirtilen gençlik buluşmalarında Başkan Nihat Borazan, gençlerin isteklerini dertlerini dinledi.

AK Parti Biga İlçe Başkanlığı'nın Gençlik Kolları katında gerçekleşen buluşmada AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, gençlere hitaben yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

"Gençler, sizlerle bir arada olmaktan sizleri dinlemekten her zaman gurur duyuyorum. Siz gençlerin fikirleri önerileri çalışmalarımızda bizlere ışık tutuyor. Gençler, sizler sadece geleceğin değil bugünün de sahiplerisiniz. Bizler geleceği hayal ediyorsak, var olmak istiyorsak tecrübelerimizle sizlerin yolunu aydınlatmak en asli görevimiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz günlerde Adana'da gerçekleşen gençlik festivalinde 'Siz dağılmışları toplayacak, gizlenmişleri açacak, karanlıkları güneşle aydınlatacak gençliksiniz. Siz, çürümüşlüğün, sinsi oyunların, kirli mecraların içinden kendi medeniyet değerlerimizin kılavuzluğunda erdemli yolları açacak gençliksiniz. Size inanıyorum' sözleri gençlerimize verilen değer ve önemi bir kez daha çok net göstermiştir. Gençler, size güveniyoruz sizlere inanıyoruz, hep birlikte başarılı bir şekilde kendinden emin yol yürümeye devam edeceğiz. Gençlik Kolları Başkanımıza ve sizlere bu akşamki buluşma ve sohbet için teşekkür ediyorum."

Para yattı, KÖYDES Katkıları Belli Oldu! Para yattı, KÖYDES Katkıları Belli Oldu!

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç