TOBB’un Ankara’da İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda yapılan istişare toplantısında Biga TSO’yu Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan temsil etti.

Biga TSO'dan üye ziyaretleri: Sorunlara yerinde çözüm Biga TSO'dan üye ziyaretleri: Sorunlara yerinde çözüm

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, 01 Nisan 2022 Cuma günü, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde 365 Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanlarının katılımlarıyla istişare toplantısı düzenlendi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen toplantıya katılan Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan yaptığı açıklamada, “Oda ve Borsa Yönetim Kurulu Başkanları olarak TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde ve yönetiminde gerçekleşen toplantıda, pandemi sürecinde ve halihazırda yaşanan sektörel ve bölgesel olarak yaşanan sorunlarımızı ve taleplerimizi Sayın Başkanımıza aktarma imkânı bulduk. Biga’ya yapılması düşünülen okul ile ilgili gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde ‘Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye’ şiarıyla çalışmalarını sürdüren TOBB, 70. kuruluş yıl dönümünde de yine iş dünyamızın sıkıntılarının çözümü noktasında büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürmekte, oda ve borsalarımıza her türlü desteği vermeye devam etmektedir.” dedi.

(Haber Merkezi)

e07e341b-9a4d-4ca5-b039-d7d86a91de24

Editör: Ahmet Tunç