Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın 50’nci yılı nedeniyle düzenleyeceği programlar arasında yer alan ‘İş İnsanları Buluşmaları’ başlıyor.

Programlardan ilki 6 Ekim Cuma günü gerçekleşecek. Askon-Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı Orhan Aydın, Biga TSO Meclis Salonu’nda saat 18:30’da iş dünyasına hitaben konuşacak. Aydın, aynı zamanda Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu.

Programın moderatörlüğünü Biga TSO’nun eski başkanlarından ve Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan gerçekleştirecek.

Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, programa davet için Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga İİBF Dekanı Prof. Dr. Levent Dalyancı’yı ziyaret etti. Akyıl, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu’nu da telefonla arayarak etkinliğe davet ettiğini paylaştı.

Ziyaretlerde konuşan Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl; “Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şadan Doğan’ın önderliğinde 50’nci yılımız nedeniyle iş dünyası adına bazı programlar, söyleşiler ve törenler planlıyoruz. Bu kapsamda sayın Davut Doğan’ın moderatörlüğünde Biga İİBF mezunu olan sayın Orhan Aydın’ı ağırlayacağız. Aydın, Askon Başkanı. İş insanlarımızın, üyelerimizin, Biga ekonomisini yönetenlerin kendilerine değer katacak bilgiler edineceklerine biz eminiz. Bundan sonra da ay içinde söyleşi programlarımız olacak. Tüm ilgilileri davet ediyoruz. Odamızın eski başkanlarından sayın Davut Doğan’a da emekleri için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca 50’nci yılımızla ilgili her tür görüş ve öneriyi de büyük bir ciddiyetle dinliyor ve not alıyoruz. Ziyaretlerimizde de değerli önerileri notlarımız arasına aldık” ifadelerini kullandı.

(Haber: Ahmet Tunç)

IMG_4870

555a261f-2eae-4aa7-9a5f-4aaa1e2243f4

IMG_4840

IMG_4852

Biga ve İnegöl iş dünyasından mobilya sektöründe işbirliği atağı Biga ve İnegöl iş dünyasından mobilya sektöründe işbirliği atağı

IMG_4866

Editör: Ahmet Tunç