Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sedat Çakır ve Tevfik Başarır, Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Akın ve Sedat Özer, Meclis üyeleri Mehmet Ali Çimen ve Serdinç Gündüz ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu T.C. İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan’ı Ankara’da bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti. Ziyarette Biga Ziraat Odası Başkanı Güray Ergün de yer aldı.

İsmail Kaşdemir’e Liyakat Nişanı Verildi İsmail Kaşdemir’e Liyakat Nişanı Verildi

Yapılan görüşmede öncelikle Bülent Turan’a yeni görevinde başarılar dileyen Biga TSO Başkan Şadan Doğan, Biga’da devam etmekte olan yatırımlar ve projeler hakkında bilgiler verdi. Konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine değinen Bakan Yardımcısı Bülent Turan da Biga TSO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Doğan ve heyetine teşekkür etti. Karşılık görüş alışverişinin ardından Bakan Yardımcısı Turan Biga heyetine Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER)’ni gezisinde eşlik etti.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan’a ve çalışma arkadaşlarına başarılar dileyen Turan, Biga’nın köklü bir geçmişe sahip olduğunu ve geleneklere bağlı bir ticaret yaşantısına sahip olduğunu vurguladı. Turan ayrıca; hepimizin kendi kulvarlarımızda bu ülkeye hizmet etmeye çalıştığını, hedefimizin Türkiye’nin çok daha müreffeh hale gelmesidir diyerek, Biga’nın önemli bir tarım, hayvancılık, ticaret ve sanayi merkezi olduğunu, Bigalı yatırımcıların Çanakkale ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar koyduklarını belirterek, bu anlamda üzerlerine düşeni her zaman yapmaya hazır olduklarını ifade etti.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç