Bülent Baş ve ekibinden Çanakkale çıkarması Bülent Baş ve ekibinden Çanakkale çıkarması
Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) heyeti 26 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 14.30'da Biga Organize Sanayi Bölgesi (Biga OSB) Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Sedat Çakır ve Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Akın, Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz, Tevfik Başarır, 8.Meslek Komitesi Başkanı İnci Bayram ile Muh. Me. Adnan Demir’den oluşan TSO heyetini Biga OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve OSB yönetiminin ağırladığı ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.
Biga OSB Yönetim Kurulu Başkanı Doğan, TSO heyetinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek başladığı konuşmasında, TSO’nun Biga’daki tüm işletmelerin ortak paydası olduğunu, TSO ile birlikte Çanakkale ve Biga için çalıştıklarını, Ülkemiz için birlikte daha pek çok projelere imza atmayı arzu ettiklerini ifade etti.
Doğan ayrıca, “OSB, Biga iş dünyasının önemli bir bölümünü teşkil ediyor. Biga’nın istihdamına ve gelişimine önemli katkılarda bulunuyor. OSB’deki firmalar aynı zamanda TSO üyesi. Biga OSB’ye hepimiz destek olmak durumundayız. Biga’yı daha iyi yerlere getirmek için her kurum ve kuruluşla istişare ve işbirliğine her zaman hazırız” dedi.