Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO), Odanın ve üyelerinin karşılaşabileceği hukûkî anlaşmazlıkların çözümü amacıyla Hukuk Müşavirliği hizmetine devam ediyor...

Üyelerine yönelik hizmet kapsamını genişletmek için çalışmalarını sürdüren Biga TSO, Odaya hâlihazırda üye olan ve yeni üye olacak işletmelerin ihtiyaç duyabileceği hukuki konularda destek olmak amacıyla Av. Veli Gök ve Av. Berkay Girgin ile 2022 yılı için de anlaşma yaptı.

HUKUKİ UYUŞMAZLIKLARA ÇÖZÜM OLACAK
Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, “Biga TSO olarak gerek kendi çalışmalarımızın gerekse Odamız üyelerinin çalışmalarının güvenli ve başarılı bir şekilde sürdürülebilmesi için bu anlaşmayı yineledik. 49’ncu yılımızda daha da kurumsal bir yapıya bürünmek için her gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Bu noktada Odamızca yürüttüğümüz çalışmalarda karşılaşabileceğimiz hukuki uyuşmazlıkların çözümü amacıyla Hukuk Müşavirliği hizmetimizi devam ettiriyoruz. Avukatlar Veli Gök ve Berkay Girgin hem Odamızın hem de üyelerimizin ticari hayatta karşılaşabilecekleri hukuki konularda danışmanlık hizmeti verecekler.” dedi.

Ücretsiz Pepsi kola dağıtarak dikkat çektiler Ücretsiz Pepsi kola dağıtarak dikkat çektiler

Haftanın her Cuma günü 16.00-17.30 saatleri arasında Oda hizmet binasında bulunan Hukuk Müşavirliği biriminde hizmet verecek olan Avukatlar Biga TSO üyelerine temel hukuki konularda danışmanlık ve yönlendirme hizmeti verecek.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç