Aşırı yağışlar Biga köylerinde de etkili oldu Aşırı yağışlar Biga köylerinde de etkili oldu

Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan; sağlık hizmetleri ve akaryakıt indirimleri, hukuk danışmanlığı derken şimdi de eğitim alanında indirim sözleşmeleri imzaladı. Göreve hızlı başlayan Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan, odanın vizyonunu kısa sürede değiştirerek, kamuoyu önünde daha fazla yer alan bir oda haline getirdi.

Temsil düzeyi yüksek bir profil sergileyen Başkan Erkan Özkan ve ekibi şimdiden mesleki odalar arasında dikkat çekmeye başladı.

Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası'nın üyeleri ve bu üyelerin çalışanları Biga Doğa Koleji ya da Açı Koleji'ne yaptırdıkları kayıtlarda 2022 eğitim öğretim yılı için yüzde 10 indirim hakkı elde edecekler.

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hem Doğa Koleji ile hem de Açı Koleji ile indirim anlaşması imzalayan Başkan Özkan; "Ekibimle birlikte odamıza bir vizyon katacağımıza, en önemli eksiğimizin odamızı geleceğe taşıyacak bir vizyon ve o vizyonu hayata geçirebilecek bir ekip enerjisi olduğunu her defasında dile getirdim. Şimdi de eğitim alanında iki anlaşma imzaladık. Oda üyelerimizin ve üyelerimizin çalışanlarının Açı Koleji ya da Doğa Koleji'ne yaptıracakları kayıtlarda direkt yüzde 10 indirim uygulanacak. İndirimler 2022 yılı eğitim öğretim sürecinde geçerli olacak. Her iki okulumuzun yetkililerine de teşekkür ediyorum. Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası üyelerimizin tamamı, odamız üyesi olmanın ayrıcalıklarını yaşayacaklar. Diğer esnaf gruplarının tamamının sahip olduğu tüm imkanlardan yararlanacaklar. Odamıza yakışan bir ekip olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Ekibime de yanımda oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum. Tüm odamıza ve üyelerimize hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

f7eb392f-14bb-4eab-987c-4a7cc7dfe58e04fc9b68-438a-4716-b823-2376dce36436

Editör: Ahmet Tunç