Biga'nın Şirintepe Mahallesi'nde Kaya Otomotiv'e müşteri olarak gelen bir kişi, 16 AKC 143 plakalı Renault marka gri aracı alarak galeriden uzaklaştı. Saat 17:30 sıralarında gerçekleşen olayla ilgili emniyet güçlerine bilgi verildi. İşyeri sahibi ve arkadaşları tarafından da aranan araç gece 2:30 sıralarında Camialan ve Arabaalan köyleri arasında terk edilmiş halde bulundu. Aracı çalan şahıs aracı ormanlık alana bırakarak kayıplara karıştı.

Dün akşam Şirintepe Mahallesi'nde bulunan Kaya Otomotiv'e müşteri olarak gelen bir kişi, Renault marka gri aracı alarak kayıplara karıştı. İşyeri sahibi tarafından emniyet güçlerine bilgi verilmesinin ardından araçla kayıplara karışan şahısı arama çalışması başlatıldı.. İşyeri sahibi ve arkadaşları tarafından da heryerde aranan araç gece 02:30 civarında Camialan - Arabalan ara yolunda bulundu.Aracı çalan şahıs aracı bırakarak ormanlık alanda kayıplara karıştı.Şahsı arama çalışmaları sürüyor. Hırsızlık zanlısı şahsı arama çalışmaları devam ediyor.

Galeri sahibi Medya Lokum'a yaptığı açıklamada; "Kendi imkanlarımızla Camialan - Arabaalan köyleri arasında aracımızı bulduk. Araç terk edilmiş halde, ormanlık alanda bırakılmış. Şahıs kaçmış. Arama çalışmalarında bizlere destek olan arkadaşlarımıza ve emniyet güçlerimize teşekkür ediyoruz. Umarım bir an önce bu şahıs bulunur. Diğer galerici arkadaşlarımıza da dikkatli olmaları konusunda bir uyarıda bulunalım" ifadelerini kullandı.

Eski Eşini Bıçaklayan Sanığa 15 Yıl Hapis Cezası Verildi Eski Eşini Bıçaklayan Sanığa 15 Yıl Hapis Cezası Verildi

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç