Bölgesel Amatör Lig'de mücadele eden temsilcimiz Bigaspor'da Serkan Özkan ve yönetiminin ardından göreve gelen Başkan İbrahim Küçük ve ekibi, teknik kadroyu oluşturmaya başladı. Türkiye profesyonel liglerinde görev alan en genç teknik adamlar listesinde de kendine yer bulan 36 yaşındaki başarılı antrenör Bigalı Coşkun Öz ile anlaşan Bigaspor yönetimi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bigaspor yönetimi kaleci antrenörü ve yaz okulu kız futbol takımı için de anlaşmalarını yaptığını duyurdu. Öte yandan Bigaspor tarihinde ilk defa kızlar için yaz futbol okulu açılıyor. İlk hedef ise kız futbol takımı ile amatör liglerde mücadele etmek.

Bigaspor'da görev yapan kaleci antrenörü Erkan Tuğan ile yeni sezon için de anlaşmaya varan Bigaspor yönetimi adına imza töreninde konuşan Futbol Şube Sorumlusu Vahit Kaşdemir; "Kaleci Antrenörümüz Erkan Tuğan ile yeni sezonda anlamaya vardık. Hocamıza başarılar diliyorum. Camiamıza hayırlı olsun" dedi.

Yaz futbol okulu Kız Futbol takımı Antrenörü olarak ise Uğur Saka ile anlaşan Bigaspor, kızlar için de planlamalar yapıyor. Yaz okulu olarak başlayacak kız futbol takımı için talebe göre kış okulu da açılması için değerlendirmeler yapılacağı öğrenildi. Öte yandan kadınlar futbol ligi içinde çalışmalar yapılacak.

Çanakkaleli Sporcu Manş Denizi’ni Geçmeye Hazırlanıyor Çanakkaleli Sporcu Manş Denizi’ni Geçmeye Hazırlanıyor

Bigaspor Tesisleri'nde yapılan imza töreninde açıklama yapan Alt Yapı Sorumlusu Semih Turhan; "Bu yıl ilk olarak açtığımız ve önümüzdeki hafta başlayacak olan kız futbol takımı yaz okulu çalışmaları için Antrenör Uğur Saka ile anlaşmaya vardık. Çok önem verdiğimiz bu kız futbol takımımız ile önümüzdeki sezon lige katılmak istiyoruz. Hocamıza güveniyoruz. Kurslarımıza katılmak isteyen kız öğrencilerimizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

İmza törenlerinde As Başkan Levent Şahin, Genel Kaptan İlker Kılıç, Futbol Şube Sorumlusu Vahit Kaşdemir, Alt Yapı Sorumlusu Semih Turhan ve Genel Sekreter Mutlu Kaya da hazır bulundular.

(Haber: Ahmet Tunç)

ıuytr

ghjh

Editör: Ahmet Tunç