Bigaspor'da sürpriz bir şekilde takımdan ayrıldığını açıklayan Coşkun Öz'ün ardından bir sürpriz de bu akşam yaşandı. Bigaspor'a büyük hizmetleri bulunan, futbolculuktan başkanlığa her kademede görev alan İbrahim Küçük Bigaspor'un yeni antrenörü oldu.

Bigaspor'dan yapılan açıklamada; "A futbol takımımızın teknik direktörlüğü için geçmişte kulübümüzün her kademesinde mavi - beyazlı armaya büyük hizmetler vermiş İbrahim Küçük ile anlaştık. Hocamıza başarılı bir sezon diliyoruz. Camiamıza hayırlı olsun" denildi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Ankara'da önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan ve ligde de galibiyet parolasıyla yeni haftaya hazırlanan Bigaspor'da yaşanan değişim sürpriz olarak değerlendirildi. Başarılı antrenör Coşkun Öz'ü yine Bigaspor Başkanı iken İbrahim Küçük Bigaspor'da göreve getirmişti. Bugün gerçekleşen imza töreninde Bigaspor Genel Kaptanı İlker Kılıç ile Bigaspor Futbol Şube Sorumlusu Semih Turhan da yer aldılar.

Bigaspor antrenörlüğünden istifa eden Coşkun Öz yaptığı paylaşımda; "Bigaspor ile yaptığımız görüşme neticesinde hedefe oynayan bir takımın saha dışı etkenlerdeki fikir ayrılıklarından dolayı görevimizden teknik heyet olarak istifa etmiş bulunmaktayız. Kupada yoluna devam eden, ligde de başarılı olacak olan futbolcu kardeşlerimize bundan sonraki süreçte başarılar dilerim. Başarının ayrıntılarda gizli olduğu ve hedefe oynayan bir takımın saha içi kadar saha dışındaki yaşamda da tümüyle bir bütün olmasına inandığımdan görevimizden istifa ettik. Başkan ve yönetimimize, yine bu süreçte desteklerini esirgemeyen Biga halkına ve Afacanlar taraftar grubuna teşekkür ederim" ifadelerini kullanmıştı.

(Haber: Ahmet Tunç)

bigaspor2

Bigalı tenisçiler, Düzce’den madalyalarla döndü Bigalı tenisçiler, Düzce’den madalyalarla döndü

bigaspor

Editör: Ahmet Tunç