Bigaspor'da kongre tarihi yaklaşırken, hala bir başkan adayının ortaya çıkmaması ise tedirginlik yaratmaya devam ediyor. Bigaspor Başkanı İbrahim Küçük yaptığı açıklamada; "Bigasporumuz için tüm Bigasporluları kongremize davet ediyorum. Katılımın yüksek olduğu, herkesin için döküp rahatça konuşabildiği bir kongre olmasını diliyorum" ifadeleriyle Bigaspor camiasını kongreye davet etti.

Bigaspor camiası 23 Haziran Cuma günü saat 19:30'da Bigaspor lokalinde olağanüstü seçimli genel kurulunu gerçekleştirecek. Yeniden aday olmadığını açıklayan Bigaspor Başkanı İbrahim Küçük, Bigaspor camiasını kongreye davet etti.

"TÜM BİGASPOR SEVDALILARINI DAVET EDİYORUM"
Bigaspor'un hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağını ifade eden Küçük; "Bigasporumuz asla sahipsiz kalmaz. Mutlaka bir yönetim ve başkan adayı oluşacaktır. Ancak bu genel kurulun aynı zamanda bir çalıştay havasında geçmesinin doğru olacağını düşünüyorum. Bigaspor'a gönül vermiş herkesin bu genel kurula katılarak hayallerindeki Bigaspor'u anlatmaları, Bigaspor'un dünü, bugünü ve yarınını konuşmalarının doğru olduğunu düşünüyorum. Genel kurullar bir kucaklaşma, helalleşme, eteğindeki taşları dökme toplantılarıdır aynı zamanda. Ben şahsen sezon başında söz verdiğimiz gibi bir Bigaspor'u ortaya çıkarmak için elimden geleni yaptım. Yönetim kurulumuz, teknik direktörümüz, idari ve teknik personelimiz, futbolcularımız, taraftarlarımız hep birlikte mücadele ettik. Bu mücadelenin artık kurumsal olarak daha üst seviyeye çıkarılması gerekiyor. Bigaspor'u daha kurumsal, geliri olan, halı sahası tamamlanmış, tesisleri yenilenmiş olarak Biga sporuna hizmet eder hale getirmek zorundayız. Bunun için de bir kurumsal güç, bir hava gerekli. Bigaspor için konuşmak, tartışmak ve ortak bir paydada buluşmak zorundayız. Ben tüm Bigaspor sevdalılarını genel kurulumuza davet ediyorum. Birlikten güç doğar" ifadelerini kullandı.

Adaspor yeni başkanını seçti Adaspor yeni başkanını seçti

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç