Gider’den Çan ve Lâpseki’ye çifte müjde Gider’den Çan ve Lâpseki’ye çifte müjde

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından çadır satışıyla  gündeme gelen Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın komedyen Şahan Gökbakar'a verdiği yanıtlardaki üslubuna tepki gösterdi.

Turan Twitter hesabından; "Şahancım ne güzel biz deprem bölgesinde sen Marmaris'te birbirimize bulaşmadan yaşamaya başlamıştık. Ama bu müfteri ifaden beni cevaba mecbur etti. Murat Ağırel‘in yazısına cevabım aşağıda. Bu arada davetimiz baki gel depremzedelerimize birlikte hizmet edelim. Hem devletimiz ve gönüllüler sahayı çok hızlı toparladı ilk zamanlarda duyduğun endişeler de yok artık merak etme" paylaşımını alıntılayarak, "Allah aşkına 'Şahancım' ne, 'bulaşmak' ne? Bu nasıl bir üslup? Yok mu sizin avukatınız/basın danışmanınız, açıklama yapılacaksa yapsın! Göreviniz Recep İvedik tiplemesiyle bu seviyede bir polemik midir? Sadece işinize odaklansanız artık!" ifadesini kullandı.

Şahan Gökbakar kendisine "Recep İvedik tiplemesi diyen Turan'a, "Bülent Turan ben Recep İvedik tiplemesi değilim. Adım Şahan Gökbakar. Komedyenim. Sizi, 'Osman Öcalan TRT'ye çıkmadı, TRT Kürdi'ye çıktı' diyerek hepimize kahkaha attıran mükemmel şakanızdan tanıyorum. Bu arada keşke Recep İvedik'in bazı özellikleri hepinizde olsa.İyi pazarlar" yanıtını verdi.

(Haber Merkezi)