Biga Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçe genelinde faaliyet gösteren fırın ve unlu mamül üretim yerlerinde Ramazan pidesi gramajı ve hijyen denetiminde bulunarak işyerlerinin ruhsat kontrollerini gerçekleştirdi.

Denetim kapsamında ilçe sakinlerinin sağlıklı ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapması hedeflenirken, yeni yapılan denetimlerde herhangi bir olumsuz duruma rastlanmadığı ifade edildi.

Biga Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün Ramazan ayında belirli aralıklarla yapılacak denetimler hakkında yaptığı yazılı açıklamada; “İlçemizdeki fırın ve unlu mamül üretim yerlerinde Ramazan pidesi gramajı ve hijyen incelemesi gerçekleştirdik. Zabıta olarak amacımız vatandaşlarımızın sağlıklı ve güvenilir bir ortamda alışveriş yapmasıdır. Yaptığımız incelemelerde hiçbir esnafımızda olumsuz bir durumla karşılaşmadık. Denetimlerimiz belirli aralıklarla devam edecek. Vatandaşlarımızdan bu konularda olumsuz bir durumla karşılaşmaları halinde ise 153 numaralı telefonları aramalarını talep ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Yeşilay’dan anlamlı proje Yeşilay’dan anlamlı proje

(Haber: Ahmet Tunç)

zabıtapide7

zabıtapide6

zabıtapide4

zabıtapide3

zabıtapide2

zabıtapide1