AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayları Ayhan Gider, Jülide İskenderoğlu, Nazım Hikmet Keskiner ve Halil Zahit Mert, Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ettiler. Gider, sanayi esnafının daha büyük bir sanayi sitesi talebinin karşılanacağını müjdeledi.

AK Partili Milletvekili Adayları, Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret ederek güncel talepleri dinledi ve seçim sürecine dair ayrıntıları paylaştılar. Çanakkale Küçük Sanayi Sitesi’nin mevcut alanında yeterli gelmediğini dile getiren esnaflar, bu konuda Ayhan Gider’den destek istediler. Sanayi alanının küçük geldiği konusundaki talepleri haklı bulduğunu ifade eden Gider; “Küçük Sanayi Sitesi artık çok sıkışmış durumda. Yeni sanayi sitesi alanı ayrıldı. Mera komisyonlarından geçti. Şu anda tapu devirleri aşamasında. En kısa zamanda da projeleri hazırlanıp, inşaatına başlayacağız. Biliyorsunuz, bizim başladığımız inşaatlar çok hızlı gider. Boğaz Köprüsü gibi büyük bir projeyi bile 2,5-3 senede bitiren bir partiyiz. Sanayi esnafımızı da bu sıkışıklıktan, bu problemden kurtaracağız. Sadece esnafımız değil, hizmet alan vatandaşlarımız da rahat edecek. Daha ferah ve insan onuruna yakışan çalışma şartlarında bir sanayi sitemiz olacak. Sanayi sitesindeki başkanlarımızla beraberiz. Herşeyi birlikte yapacağız. Bu süreç istişare ile yürüyecek” dedi.

“ÜRETENLE, ENERJİMİZ TUTAR”

“Tarıma Desteklerimiz Artarak Devam Edecek” “Tarıma Desteklerimiz Artarak Devam Edecek”

Sanayi sitesi esnafını ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Gider; “Sanayi gezilerimizden sonra hep mutlu oluruz. Çünkü burada hep üreten insanlar var. Burada problem çözen insanlar var. Bizim üreten insanla modumuz, enerjimiz hep tutar. Bizim derdimiz; rant elde etmeye çalışanlar, oturduğu yerden ahkam kesmeye çalışanla. Üretene, çalışana denk geldiğimiz zaman mutlu oluyoruz” ifadelerini kullandı.

(Haber Merkezi)

Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (17)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (16)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (15)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (14)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (13)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (10)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (9)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (8)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (7)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (6)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (5)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (4)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (3)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (2)Ayhan Gider - Çanakakle Küçük Sanayi Sitesi (1)

Editör: Ahmet Tunç