Bülent Baş ve ekibinden Çanakkale çıkarması Bülent Baş ve ekibinden Çanakkale çıkarması
Strong Medya bu yıl 2.sini düzenlediği Türkiye Lider Marka Ödülleriyle sanat, iş ve bilim dünyasını bir araya getirdi.
Kazananların Strongbosses.com ve Yerliara.com kullanıcılarının oylarıyla belirlendiği, 2. Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, İstanbul Hilton Bomonti Hotel'de gerçekleşti.
Sunuculuğunu ünlü manken ve oyuncu Özge Ulusoy ve başarılı oyuncu Emre Kınay'ın gerçekleştirdiği törende, adeta yıldız yağmuru yaşandı. İş, sanat ve cemiyet hayatından geniş bir katılımla gerçekleşen 2. Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni'nde davetliler, Hande Yener ve Serdar Ortaç konserleriyle keyifli anlar yaşadı.
Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende, mobilya sektörünün lider markası olarak Doğtaş Kelebek Mobilya seçildi.
Ödülü almak için sahneye çıkan Davut Doğan yaptığı konuşmada; “Çok teşekkür ediyorum, bu ödüle layık görüldüğümüz için. Bende katkılarından dolayı eşime ve Doğanlar ailesine teşekkür ediyorum. Bizler aile olarak Doğtaş Mobilya olarak sektörün dışında ayrıca çöpten elektrik enerjisi üreten 18 tesisimizle o alanda da lider durumdayız. Türkiye’nin yüzde 23’ü kadar çöpünü işleyerek elektrik üretiyoruz. Sera gazını atmosfere salımını engelliyoruz. Bu da bizim için çok önemli. Şuanda 30 bin kişilik bir aileyiz, çalışan ve dolaylı çalışanlarımızla birlikte. Bende bu ödülü 30 bin kişilik ailem adına alıyor, teşekkür ediyorum” dedi.
HABER VİDEOSU