Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti. Dereceye giren öğrencilere aileleri ve okul idarecileri de eşlik etti.

Başkan Erdoğan, öğrencilere tek tek tebriklerini ileterek başarılarından dolayı gurur duyduğunu belirtti. Öğrencilere ayrıca başarıları için hediye çeki takdim eden Başkan Erdoğan, onların gelecekteki başarılarını desteklemek ve teşvik etmek amacıyla bu jesti gerçekleştirdi.

Toplantı boyunca yapılan karşılıklı sohbetlerde, öğrencilerin ve ailelerinin duyguları paylaşıldı ve gelecek hedeflerine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Erdoğan, öğrencileri gelecekleri konusunda motive etmeye ve ilçenin gururu olmaya devam etmeleri için teşvik etti.

Ziyaretin sonunda, Başkan Erdoğan, dereceye giren öğrenciler, aileleri ve okul idarecileriyle birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Gezeravcı uzaydayken, Bigalı küçük astranotlar ise Avrupa Uzay Bilim Merkezi'ndeydi... Gezeravcı uzaydayken, Bigalı küçük astranotlar ise Avrupa Uzay Bilim Merkezi'ndeydi...

Dereceye giren öğrencilerin başarıları, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan tarafından gösterilen bu özel ilgi ve teşvikle bir kez daha onurlandırılmış oldu. Başkan Erdoğan, ilçedeki gençlerin başarısına yönelik desteklerinin süreceğini belirterek gelecek nesillerin de başarılarına katkıda bulunmaktan mutluluk duyacağını ifade etti.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç