Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, belediye bünyesinde hizmet veren Atatürk Kültür Merkezi, Yüzme Havuzu ve Bilgi Evlerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Atatürk Kültür Merkezi (AKM), Cumhuriyet Bilgi Evi, Şirintepe Bilgi Evi, Alişdede Bilgi Evi, Ada Bilgi Evi, Yeniceköy Bilgi Evi ve Yüzme Havuzu gibi noktaları ziyaret eden Başkan Erdoğan, buradaki eğitmenlerle bir araya geldi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Özgür Ceylan, bölgeyi ziyaret etti: Takipçisi olacağım! Özgür Ceylan, bölgeyi ziyaret etti: Takipçisi olacağım!

Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada, belediye bünyesinde düzenlenen kursların oldukça yoğun ve başarılı geçtiğini belirtti. Bigalıların bu kurslara büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Başkan Erdoğan, Bilgi Evleri'nde 566 yetişkin ve 306 öğrencinin eğitim aldığını, Yüzme Havuzu'nda ise 593 öğrenci ve 131 yetişkinin eğitim gördüğünü aktardı. AKM'de ise yetişkinler için 1558, çocuklar için 457 kişinin kurs gördüğünü paylaştı.

Başkan Erdoğan bu ziyaretinde, Biga Belediyesi'nin sunduğu eğitim ve kurs hizmetlerine olan ilgi ve katılımın yüksek olduğunu vurguladı. Bu yüksek katılım oranları, belediyenin sosyal, kültürel ve eğitim alanlarındaki çeşitli programlarının toplum tarafından olumlu bir şekilde karşılandığını gösteriyor.

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç