Gümüşçay Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Hasan Kırım başkanlığında toplanarak Haziran ayına ait meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Meclis toplantısında Cumhuriyet Mahallesi Mescit Sokak'ın ismi Gümüşçay'da 4 dönem belediye başkanlığı yapan merhum Levent Karesioğlu'nun ismiyle değiştirildi. Cumhuriyet Mahallesi Sakarya 3. Çıkmazı ise Osman Sevinç Sokak olarak değiştirildi. Gümüşçay'da bulunan halasahanın ismine ise Biga Devlet Hastanesi doktorlarından merhum Yusuf Bahri Demirkan'ın adı verildi.

Meclis toplantısı sonrası değerlendirmede bulunan Gümüşçay Belediye Başkanı Hasan Kırım; "Gümüşçayımıza 4 dönem boyunca belediye başkanı olarak hizmet eden merhum Levent Karesioğlu abimizin adını bir sokağımıza verdik. Yine Osman Sevinç abimizin ismini de bir sokağımıza vererek kendisinin hatırasının yaşamasını istedik. Son olarak da kıymetli doktorumuz, Biga'mıza çok değerli hizmetleri olmuş olan merhum Yusuf Bahri Demirkan'ın anısını da beldemizde yaşatmak istedik. Kararlarımızın alınmasında bizlere destek olan tüm meclis üyelerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ergün Erkap 'Adayım' dedi Ergün Erkap 'Adayım' dedi

(Haber: Ahmet Tunç)

Editör: Ahmet Tunç