Komşuda iftar sofraları kuruluyor Komşuda iftar sofraları kuruluyor

S.S. Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da hayır yemeği düzenledi.

Esnaflar ve şehitlerimiz ruhuna dua okunmasıyla başlayan hayır yemeği yoğun ilgiye sahne oldu. Çanakkale’de Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder'in yanı sıra kooperatif ortakları, esnaflar, siyasi partilerin temsilcileri, esnaf odalarının başkan ve yönetimleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de düzenlenen hayır yemeğine katıldılar.

Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimi de hayır yemeğinde hazır bulundu.

Katılanlara teşekkür eden S.S. Biga Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Sokullu; “Bu yemeğimizi kooperatif olarak her yıl geleneksel düzenlemekteyiz. Esnafımız, üyelerimiz ve şehitlerimizi anmak bolluk ve bereket olmasını dilemek amacıyla düzenlediğimiz yemeğimize yoğun katılım var. Geçtiğimiz yıl Covid-19 nedeniyle ara vermek zorunda kaldık bu yıl yeniden düzenledik şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına katılan herkese teşekkür ediyorum, Allah kabul etsin" ifadelerini kullandı.

Her yıl vefat eden esnaflar ve şehitler için düzenlenen hayır yemeği geçtiğimiz yıl koronavirüs pandemisi nedeniyle yapılamamıştı.

(Haber: Ahmet Tunç)

kefalet1

kefalet 8

kefalet 6

kefalet 5

kefalet 4

kefalet 3

kefalet 2