Gelecek Partisi’nde İl Başkanı Olarak Vahap Özsüer’in atanması sonrasında, partiden istifa eden il başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyelerinin partiye geri döndüğü açıklandı.

Gelecek Partisi Çanakkale il yönetimi bulunan ve partiden istifa eden isimler, İl Başkanlığına Vahap Özsüer’in atanması sonrasında bir araya geldiler. İl Başkan Yardımcıları Sibel Deniz, Hüseyin Özer, İlknur Akat ve Eski Kadın Kolları Başkanı Ebru Ertekin’e yeniden rozetleri takıldı.

“İSTİŞARELER SONUCUNDA GÖREVE ATANDIK”

İstifa eden Biga İlçe Başkanı Pelin Alkan’ın da yakın zamanda partiye katılacağını ifade eden Özsüer,”Teşkilatımızla yapılan temayüllerde ismimiz çıktıktan sonra Genel Başkanımız tarafından genel merkezde yapılan istişareler sonucu göreve atandık. Hemen ardından yönetim kurma çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda yakın zamanda partimizden istifa eden isimlerle de bir araya geldik. İstifa sebeplerini konuştuk ve arkadaşlarımız yeniden partiye dönmek istediklerini biz de onlarla birlikte çalışmak istediğimizi ifade ettik. Yeni dönemde nasipse birlikte güzel işlere imza atacağız” şeklinde konuştu.

Tarihi bir katılımla tarihi bir sonuç için sandığa gidelim” Tarihi bir katılımla tarihi bir sonuç için sandığa gidelim”

(Haber Merkezi)