Taş Yalı Restaurant ve Ferah Otomotiv ortaklarından Şahin Ekin ile Veteriner Teknikeri Ebru Gün, Köşdere Otel'de gerçekleşen muhteşem düğünle dünya evine girdiler. İzmir Marşı'yla başlayıp zeybek oyunuyla devam eden düğün büyük beğeni topladı.

Gündüz Kalafat Köyü'nden başlayan gelin alıcı, akşam Köşdere Otel'deki merasimle taçlandı. Çift kına gecesini Kalafat Köyü'nde gerçekleştirirken gelin evden dualarla çıkarıldı. Nikah töreni ise Karabiga'da Taş Yalı Restaurant önünde çiftin yakınlarının katılımıyla yapıldı.

Kalabalık bir katılımla gerçekleşen düğün töreninde, genç çiftin salona İzmir Marşı'yla girmesi büyük alkış alırken, gece boyunca çift dans ederek mutluluklarını paylaştılar. Çift zeybek de oynadı. Düğün töreni, katılımcılardan tam not aldı.

Samiye-Fadıl gün çiftinin kızları Ebru Gün ile Hanife-İlhan Ekin çiftinin çocukları Şahin Ekin'i mutlu günlerinde akraba, dost ve arkadaşları yalnız bırakmadılar. Düğün eğlencesi geç saatlere kadar sürdü.

Damat Şahin Ekin, 2019 seçimlerinde dönemin belediye başkanı İsmail Işık'ın listesinde Biga Belediye Meclis Üyesi adayı olarak yer almıştı.

(Haber: Çiğdem Özden Demiray)

ghjklş-1

Tuğçe Kandemir Bigalılarla buluşacak Tuğçe Kandemir Bigalılarla buluşacak

sdfghj

sdfgh

dfghjkl

dfghjk-2

dfghj

Editör: Ahmet Tunç