Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 11 Nisan Salı günü Çanakkale’ye geliyor. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler için gerçekleştirdiği mitinglerde vatandaşlarla buluşan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çanakkale’de de seçmenle bir araya gelerek vaatlerini anlatacak.

11 Nisan Salı günü Çanakkale’de olması beklenen Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun programının detayları da belli oldu. Edinilen bilgiye göre; Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde inşaası tamamlanan Çanakkale Belediyesi Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi binası önünde saat 13:30’da Millet Buluşması’nda vatandaşlara seslenecek. Ardından yakın zamanda hizmete giren binanın resmi açılışını yapacak. Cumhurbaşkanı Adayı Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra da saat 15:30’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirecek. Çarşı Caddesinde kent esnafını dolaşarak istişarelerde bulunup, işyeri ziyaretleri yapacak.

İsmail Işık'a coşkulu karşılama... İsmail Işık'a coşkulu karşılama...

Edinilen bilgiye göre CHP Lideri Kılıçdaroğlu, saat 16:30’da Gelibolu Yarımadasına geçerek Şehitler Abidesini ziyaret edecek ve çelenk bırakacak. Şehitlik ziyareti sonrasında tekrar kent merkezine dönecek Kılıçdaroğlu akam ise hava koşullarının müsaade etmesi durumunda Barbaros Mahallesinde Dumlupınar Camii bölgesinde düzenlenecek sokak iftarında Çanakkalelilerle oruç açacak.

Kılıçdaroğlu'nun Çanakkale ziyaretinde ise kendisine Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde yardımcılıklarını yapacak olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşlik edeceği açıklandı.

KATILMAK İSTEYENLER İÇİN...

CHP Biga İlçe Başkanlığı'ndan katılmak isteyenler için; "Genel Başkanımız, 13. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu 11 Nisan Salı günü Cumhurbaşkanı yardımcısı adaylarımız Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile birlikte Çanakkale’de Millet Buluşması’nda halkımız ile buluşacak. Katılmak isteyen hemşehrilerimiz 0286 316 18 88 veya 0545 150 08 17 numaralı telefonlardan isimlerini yazdırabilirler" mesajı paylaşıldı.

(Haber: Ahmet Tunç)