İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Rıdvan Uz, İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığında Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programına katıldı. Burada partililerle bir araya gelen İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, partililerin bayramını kutladı. İl binasında düzenlenen bayramlaşma programına İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İYİ Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, Çanakkale Belediye Meclisi İYİ Parti Grubu üyeleri ve partililer katıldı. Program kapsamında partililerle buluşan İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, yaklaşan 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili seçim çalışmaları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Ak Parti yönetiminin deneyimli ismi de başvuru yaptı Ak Parti yönetiminin deneyimli ismi de başvuru yaptı

Ramazan Bayramı'nın ikinci günü, Biga'ya yapılan ziyaretle devam etti. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili adayı Uz, Bigalı esnaflarla ve partililerle bir araya geldi. İlk olarak İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığını ziyaret eden İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, partililerle buluşarak bayramlarını kutladı. İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, bayramlaşma münasebetiyle programda bulunan bazı partililere parti rozeti taktı.

İlçe binasında düzenlenen programa ayrıca İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İYİ Parti Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir ve partililerin yanı sıra Sakarya Mahalle Muhtarı Mustafa Kurt, Esentepe Mahalle Muhtarı Salih Baydemir, Gazikemal Mahalle Muhtarı Lütfiye Küçükbaşa, Yeniceköy Mahalle Muhtarı Recai Esen ve Cumhuriyet Mahalle Muhtarı İsmail Güven katıldı. 

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili adayı Uz, sırasıyla Güleç Köy, Yeni Çiftlik Köyü, Ağa Köy ve Kemer köylerini ziyaret etti. Uz, Güleç Köy ziyaretinden sonra Bigatek Enerji Yeniçiftlik ile Karahamzalar arasında oynanan Çavuşköylü Mobilya Bayram Kupası futbol maçına katıldı. Daha sonra Ağa Köy ve Kemer Köyü'nü ziyaret eden Milletvekili adayı Uz, köy halkının bayramını kutlarken, sorun ve sıkıntılarını da dinledi. 14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimden sonra her şeyin düzeleceğini ifade eden Uz, köy halkına tarım politikaları ile ilgili bilgiler verdi.

(Haber Merkezi)