Başkanlığını Davut Doğan’ın yaptığı Türkiye’nin en önemli mobilya ve yatak markalarının tek çatı altında toplandığı Mobilya ve Yatak Sanayicileri Derneği (MOYSAD) tarafından düzenlenen Mobilya Sektör Buluşmaları’nın dördüncü durağı Gaziantep oluyor.

MOYSAD tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan ve tüm sektörü bir araya getirerek büyük ilgi gören Mobilya Sektör Buluşması etkinliği bu defa 14 Haziran’da Gaziantep Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleşecek. Daha önce yine ünlü isimlerin moderatörlüğünde Türkiye’nin en önemli mobilya üretim merkezlerinden; İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapılan etkinlik geniş katılıma sahne olmuş ve sektöre büyük katkı sunmuştu.

Konuyla ilgili olarak konuşan MOYSAD Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, bu etkinliği başta Kayseri, İnegöl ve Konya gibi merkezlerde yapmaya devam edeceklerini belirterek amaçlarının sektör bileşenlerini bir araya getirerek sektörün sorunlarını, bunlara ilişkin çözüm önerilerini ve de en önemlisi sektörün geleceğini masaya yatırmak olduğunu söyledi.

Türkiye’yi mobilya üretim ve ihracatında dünyanın en büyük 5 ülkesinden biri haline getirmek amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini de kaydeden Doğan, bu etkinliklerde oluşan sinerjinin sektör çalışanlarına güç kattığını da sözlerine ekledi. Mobilya Sektör Buluşmaları kısa bir aranın ardından Eylül ayından itibaren Kayseri’de yapılacak etkinlikle devam edecek.

MOBİLYA SEKTÖRÜ GAZİANTEP PROGRAMI

14 Haziran 2023 Çarşamba

17.00 Kayıt ve Kokteyl

17.30 Açılış Konuşmaları

 Mehmet Tuncay Yıldırım - Gaziantep Ticaret Odası Başkanı

Adnan Ünverdi - Gaziantep Sanayi Odası Başkanı

Davut Doğan - MOYSAD Yönetim Kurulu Başkanı

18.00 Ana Oturum

Mobilya Sektörünün Geleceği, Tehditler ve Fırsatlar

Seda Akbay / Moderatör - Haber Spikeri

Doğanlar Mobilya Grubu Fortune 500’de 112 Sıra Yükseldi! Doğanlar Mobilya Grubu Fortune 500’de 112 Sıra Yükseldi!

Dr. Arzu Aydın / Strong Bosses Dergisi GYY

Dr. Yılmaz Sönmez / Yönetim Danışmanı

Tolga Batallı / ACME Group YK Başkanı

19.30 Kapanış

(Haber Merkezi)

Editör: Ahmet Tunç